Po ciąży ciało niemalże każdej kobiety nie wygląda już tak perfekcyjnie jak wcześniej. Nawet osoby, które prowadzą aktywny tryb życia i podczas noszenia maluszka w brzuszku również nie zrezygnowały z ćwiczeń, mogą zauważyć widoczne zmiany w swoim ciele. Wałeczki tłuszczu na brzuchu, rozstępy oraz cellulit odbierają kobietom pewność siebie i wiarę w to, że uda im się powrócić do wypracowanej wcześniej sylwetki. Wiele pań decyduje się również na wykonanie zabiegu cesarskiego cięcia, po którym najczęściej pozostaje na brzuchu nieestetycznie wyglądająca blizna. Pojawia się więc pytanie: jak sprawić aby nasze ciało wyglądało tak doskonale jak przed ciążą? Sprawdź sam!

Usuwanie blizn

Obecnie medycyna estetyczna jest prężnie rozwijającą się dziedziną działającą w zakresie poprawy wyglądu. Coraz więcej aktorów, piosenkarzy oraz modelek korzysta z zabiegów mających na celu polepszenie jędrności cery lub powiększenie np. ust. Wiele gabinetów medycyny estetycznej oferuje również usługi takie jak usuwanie blizn i rozstępów. Katowice to miasto bezustannie ewoluujące, również w kwestii świadczenia tego typu usług. Znajdziecie tam wysokiej klasy specjalistów, cieszących się znakomitą opinią, którzy pomogli już wielu osobom z podobnymi problemami. Zabieg ten można wykonać, korzystając z leczenia laserowego. Ta metoda polega na stymulowaniu odnowy skóry oraz wspomaga produkcję włókien kolagenowych i elastynowych odpowiedzialnych za wzmocnienie struktury tkanki. Wykorzystując laser, lekarz może także przeprowadzić usuwanie znamion. Katowice słyną z wielu znajdujących się tam gabinetów medycyny estetycznej, więc jeśli chcemy mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany fachowo i z należytą starannością, warto udać się właśnie do tego miasta.

Poprawienie kondycji skóry

Wiele kobiet po urodzeniu dziecka zmaga się z cellulitem, który widoczny jest na udach i wygląda jak skórka pomarańczy. Powstaje na skutek gromadzenia się zbyt dużej ilości wody lub tłuszczu w organizmie i jest niezwykle trudny do zniwelowania. Jeśli jednak widniejący na udach cellulit przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu i zaniża poczucie własnej wartości, warto zdecydować się na skorzystanie z usług gabinetów medycyny estetycznej. Oferują one zabieg mezoterapii. Wykonuje się go nie tylko, aby pozbyć się cellulitu, ale także w celu poprawienia kondycji skóry. Jeśli chcemy polepszyć wygląd twarzy, dekoltu czy szyi, wówczas powinnyśmy skorzystać z zabiegu jakim jest mezoterapia. Katowice nie są największym miastem w Polsce, jednakże konkurencja w dziedzinie medycyny estetycznej jest bardzo duża. Z tego względu możemy liczyć tam na znacznie niższe ceny tego typu zabiegów niż np. w stolicy.

Usuwanie żylaków

Ciąża to wyjątkowy stan oraz czas w życiu każdej kobiety. Jednakże po porodzie bardzo często ciało pań nie wygląda jak z okładki magazynu. Oprócz rozstępów czy cellulitu pojawiają się na nogach nieestetycznie wyglądające żylaki, które podczas większego wysiłku mogą sprawiać ból. Aby się ich pozbyć, należy udać się do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie lekarz usunie je przy pomocy specjalnego lasera, pary wodnej bądź przeprowadzając zabieg miniflebektomii. Wszystkie te trzy usługi są małoinwazyjne, natomiast efekty, jakie możemy osiągnąć decydując się na ich wykonanie będą zachwycające.