Większość kobiet zwraca szczególną uwagę na swój wygląd. Idealnie wypielęgnowane włosy, odpowiedni makijaż i zadbane paznokcie to jedne z najważniejszych elementów, dzięki którym można poczuć się lepiej i być pewniejszą siebie. Niektóre mankamenty urody, takie jak trądzik, przebarwienia czy blizny są jednak ciężkie do usunięcia czy zakrycia kosmetykami. W walce z tymi problemami może pomóc medycyna estetyczna i prawidłowo dobrane zabiegi. Z jakich warto więc skorzystać, by móc cieszyć się pięknym wyglądem ciała oraz cery?

Nowoczesny lifting skóry

Z biegiem lat skóra każdej kobiety staje się coraz bardziej wiotka i mniej elastyczna. Spowodowane jest to najczęściej tym, że organizm produkuje małą ilość kolagenu oraz elastyny. Aby ujędrnić ciało, warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów, które poprawią wygląd i usuną niedoskonałości. Jednym z najnowszych odkryć medycyny estetycznej jest nieinwazyjny lifting Hifu Ultraformer III. Dzięki specjalnym głowicom, urządzenie to pozwala wykonturować oraz ujędrnić całe ciało. Już po jednym zabiegu można zauważyć, że nawisy skórne i zwiotczenia są słabiej widoczne, a skóra staje się napięta, elastyczna i wygładzona.

Komu polecany jest zabieg?

Hifu polecany jest w szczególności osobom, które walczą z niedoskonałościami powstałymi na skutek dużej utraty masy ciała czy po ciąży. Rekomendowany jest również kobietom, którym zależy na pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz usunięciu luźnej i wiotkiej skóry. Dzięki niemu można usunąć również tzw. „skrzydełka”, czyli luźną skórę w okolicy ramion.

Jakie obszary ciała można poddać zabiegowi i gdzie go wykonać?

Zabieg można wykonywać na niemalże całym ciele. Największe efekty widoczne są w momencie, gdy modelowane są m.in. klatka piersiowa, ramiona, brzuch, uda i plecy. Hifu sprawdzi się jednak również do ujędrnienia skóry znajdującej się na łydkach, kostkach czy tzw. „boczkach”. Lifting najlepiej wykonać w profesjonalnym gabinecie, w którym pracują wykwalifikowani lekarze. Aby znaleźć najlepsze miejsce, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę taką jak np. medycyna estetyczna Katowice i wybrać odpowiedni gabinet.

Usuwanie niedoskonałości cery

Trądzik i blizny potrądzikowe to bardzo ciężkie do usunięcia niedoskonałości skóry. W walce z nimi z pewnością pomoże wykwalifikowany dermatolog. Katowice, Kraków czy inne większe miasta to miejsca, w których bardzo łatwo znaleźć odpowiedniego specjalistę zajmującego się problemami skórnymi. Trądzik zniknie najprawdopodobniej podczas odpowiednio dobranej kuracji leczniczej. Z usunięciem blizn i przebarwień może być jednak nieco większy kłopot. Aby zadbać o wygląd cery, najlepiej skonsultować z lekarzem, który pomoże wybrać najlepszy zabieg. Najczęściej polecane jest laserowe usuwanie blizn i rozstępów. Katowice to miasto, w którym znajdują się siedziby najlepszych gabinetów medycyny estetycznej. Warto więc skorzystać z ich oferty i pozbyć się tkanki bliznowatej z twarzy lub całego ciała.