Blizny i rozstępy to niechciane niespodzianki. Ich widok nie jest dla ciebie miły i chcesz się ich pozbyć, jednak nadal nie wiesz, gdzie i jak się je usuwa. Twoje troski szybko znikną, jeśli skorzystasz z dobrodziejstw, jakie daje medycyna estetyczna. Katowice to jeden z największych ośrodków, w którym znajdziesz najlepszych specjalistów od usuwania blizn oraz rozstępów.

Zawsze masz wybór

Pamiętaj, że zawsze masz wybór, czy żyć na co dzień z irytującymi bliznami i rozstępami, czy je usunąć. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto porozmawiać ze specjalistą z branży medycyny estetycznej, jakim jak dermatolog. Katowice to najprężniej rozwijający się ośrodek, w którym znajdziesz profesjonalną klinikę. Zadzwoń do niej i umów się na pierwszą konsultację. Po wstępnej rozmowie, na której uzyskasz odpowiedź na każde twoje pytanie, z pewnością znikną wszystkie wcześniejsze wątpliwości.

Pamiętaj, że profesjonalną klinikę szybko znajdziesz, wpisując do wyszukiwarki hasło: usuwanie blizn i rozstępów Katowice.

Zabieg usuwania blizn i rozstępów

Ogromny postęp w medycynie estetycznej pozwala na przeprowadzenie niemal bezinwazyjnego zabiegu usuwania blizn i rozstępów bez potrzeby korzystania z interwencji chirurgicznej. Skuteczne eliminowanie niechcianych zmian skórnych przeprowadza się niezwykle delikatnie, bezboleśnie i w bardzo krótkim czasie, dbając przy tym o najwyższy poziom komfortu pacjenta. Jednak to końcowy efekt najmilej cię zaskoczy.

Frakcyjne usuwanie blizn i rozstępów

W klinice medycyny estetycznej wykorzystywane są innowacyjne technologie, dzięki którym masz szansę na nowo polubić swój wygląd. Do jednych z najbardziej popularnych należy laser Pixel. Jest to nowoczesne urządzenie wykorzystywane w usuwaniu wszelkich przebarwień, blizn oraz rozstępów. Po zabiegu będziesz zaskoczona szybką regeneracją i wyjątkową elastycznością skóry.

Jak działa laser Pixel

Działanie lasera Pixel opiera się na wykorzystywaniu nie tylko pojedynczej wiązki, ale strumienia składającego się z kilkudziesięciu równoległych mikrowiązek. O tym, na jakiej powierzchni i głębokości skóry mają działać, decyduje wielkość oraz rodzaj zmiany skórnej. Na naświetlanym laserem Pixel obszarze powierzchni skóry tworzy się zespół mikrourazów termalnych, które działają tak, że zawsze pozostawiają nienaruszone zdrowe komórki. Dzięki temu możliwe jest niepowtarzalnie błyskawiczne gojenie. Ma to ogromny wpływ na przebieg rekonwalescencji, która po zabiegu laserem Pixel może potrwać maksymalnie 48 godzin.